تصاویر
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd خط تولید کارخانه
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd خط تولید کارخانه
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd خط تولید کارخانه
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd خط تولید کارخانه
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd خط تولید کارخانه
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd خط تولید کارخانه
خط تولید

کارخانه Zhaoqing Hongwang
اولین تولید سالانه 500000 تن آسیاب پشت سر هم پنج پایه با خط بازپخت و ترشی مداوم در ژانویه 2014 در Zhaoqing Hongwang به بهره برداری می رسد. خط تولید آسیاب پیشرفته 18 ارتفاع و فناوری کنترل الکترونیکی هوشمنداولین آسیاب پشت سر هم مجهز به پنج پایه را با موفقیت بسازید و راه اندازی کنید با خط بازپخت مداوم و ترشی سرد منجر به تحول نورد سرد فولاد ضد زنگ چین می شود. صنعت از نورد تک تا نورد پیوسته. در ژوئن 2019، این شرکت به طور ابتکاری فناوری پردازش کل سیم پیچ برس، 8K، مشکی را توسعه داد. Ti-Gold، AFP و PVD رنگی با حقوق مالکیت معنوی مستقل. تولید در مقیاس بزرگ را محقق کرده است از فولاد ضد زنگ رنگی، و ثبات رنگ و کنترل کیفیت را بهبود بخشید. این شرکت قادر است ارائه خدمات سفارشی یکپارچه از کلاف نورد سرد تا محصولات تکمیل سطح.

 

کارخانه فوجیان هونگ وانگ
در سال 2014، تولید سالانه 700000 تن خط 1450 میلی‌متری گرم و سرد آنیل و ترشی با سه پایه در خط آسیاب پشت سر هم و تولید سالانه 300000 تن 20 آسیاب نورد سرد گیج نازک بالا با سرد مداوم خط بازپخت و ترشی به تولید می رسد. خط بازپخت و ترشی داغ با آسیاب پشت سر هم سه پایه به طور نوآورانه فناوری نورد مستقیم مداوم برای سیم پیچ سیاه ورودی را برای تحقق بخشیدن به یکپارچه معرفی می کند. تولید فرآیندهای نورد، بازپخت و ترشی. موفقیت دیگری در نورد فولاد ضد زنگ به دست می آورد روند. در سال 2018، آسیاب پشت سر هم پنج پایه 1700 میلی متری فوجیان هونگ وانگ با خط بازپخت و ترشی مداوم سرد قرار می دهد. به تولید Hongwang اولین شرکت خصوصی در چین است که محصول نورد سرد 1700 میلی متری تولید می کند. همه مجموعه ای از محصولات کویل فولاد ضد زنگ نورد سرد پوشیده شده است. با تکیه بر مواد اولیه و بازار رقابتی مزایای گروه Tsingtuo، این شرکت قصد دارد تا دسته بندی محصولات را بیشتر غنی کند و صنعت را گسترش دهد زنجیر.
 
کارخانه شاندونگ هونگ وانگ
فاز اول در سال 2016 آسیاب 850 میلی متری شش پایه را با خط بازپخت و ترشی سرد مداوم ساخته و سالانه 300000 تن نوار باریک نورد سرد با کیفیت بالا تولید می کند. در سال 2017، فاز دوم خروجی سالانه 600000 تن خط بازپخت گرم و ترشی 1450 میلی متری با آسیاب پشت سر هم یک پایه خطی و خروجی سالانه 600000 تن آسیاب پشت سر هم 1450 میلی متری پنج پایه با خط بازپخت و ترشی سرد مداوم ایجاد می کند. از سال 2019 تا 2020، فاز سوم 20 آسیاب بالا، بازپخت روشن و تمام سطح سیم پیچ از فولاد ضد زنگ رنگی برس خورده، 8K، تیتانیم طلایی، AFP، PVD ساخته شده است تا نیازهای متعدد مشتریان را برآورده کند.
 
کارخانه یانگجیانگ هونگ وانگ
در اکتبر 2019، تولید سالانه 700000 تن خط 1450 میلی‌متری گرم و سرد و خیارشور با آسیاب پشت سر هم چهار پایه در خط تولید آزمایشی را روانه بازار می‌کند.خط تولید بسیاری از فن‌آوری‌های پیشرفته را به کار گرفت و به اولین واحد هوشمند در صنعت فولاد ضد زنگ نورد سرد خصوصی تبدیل شد.فاز دوم تولید سالانه 500000 تن خط ترشی فولاد ضد زنگ گرم و 300000 تن خط تولید نورد سرد در آگوست 2020 در آزمایش بار گرم قرار خواهد گرفت. در همان زمان، این شرکت یک مشارکت استراتژیک با گروه Guangqing برای دستیابی به ادغام موثر منابع تولید، عرضه و بازاریابی.برای دستیابی به کارخانه هوشمند و عملیات "بدون سرنشین"، ما در تلاش هستیم تا این پروژه را به یک پایگاه تولید داخلی مدرن فولاد ضد زنگ و سایت نمایش گردشگری صنعت تولید هوشمند تبدیل کنیم.
 

کارخانه هنان هوگوانگ

Henan hongwang به عنوان یک پایه مهم تکمیلی سطح فولاد ضد زنگ گروه Hongwang در مرکز چین، دارای آسیاب های 18 ارتفاع CNC 1450، بازپخت روشن و انواع تجهیزات تکمیل سطح ورق فولادی ضد زنگ است.این شرکت عمدتاً کویل های نورد سرد فولادی ضد زنگ و ورق تکمیلی فولاد ضد زنگ تولید می کند.با تکیه بر مزایای چیدمان منطقه ای منطقه اقتصادی دشت های مرکزی، یک پایه تکمیلی ورق فولادی ضد زنگ در مقیاس بزرگ و با تکنولوژی پیشرفته در چین تشکیل داده است.
 
کارخانه سیچوانگ هونگ وانگ
Sichuan Hongwang یک طرح استراتژیک مهم در منطقه جنوب غربی است، این پروژه پیشرفته است تجهیزات تولید فولاد ضد زنگ نورد سرد و مجموعه کامل امکانات تکمیل سطح. تجهیز این کارها شامل آسیاب تک، آنیل و ترشی، بازپخت روشن، تراز کننده کشش، تقسیم و برش، برس، 8K، فرآوری لاک اجاق گاز Ti-Gold سیاه و AFP. تولید سالانه به 150000 تن فولاد ضد زنگ نورد سرد رسید کویل فولادی و محصولات تکمیلی سطح. این شرکت به طور کامل مجهز به تولید، تامین فولاد ضد زنگ، و سیستم بازاریابی، دستیابی به یکپارچگی موثر منابع.
 
 
OEM / ODM

شرکت ما قادر به ارائه خدمات سفارشی یکپارچه از کلاف نورد سرد تا محصولات تکمیل سطح است.

1، الگوهای را روی فیلم محافظ محصول چاپ کنید.
2، تولید سفارشی با توجه به اندازه ارائه شده توسط مشتری.
3، سطح محصول می تواند پردازش عمیق باشد.
4، نمونه می تواند به موقع برای شما آماده شود.
5، بهترین خدمات پس از فروش می تواند مشکل شما را حل کند.
  • تصاویر
  • خط تولید
  • OEM / ODM
اطلاعات تماس
اطلاعات تماس: Mr. Frankie
تلفن: +86-13516572815
فکس: 86-757-2927-3005
مخاطب
برای ما ایمیل کنید